
Диск гальмівний AUDI A3, SEAT LEON, TOLEDO, SKODA, VW передній (вир-во Bosch) 0 986 479 R68
- Готово до відправки
- Код: 6900837878
1 980 ₴
1 386 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986479R68 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 36.5 мм |
| Діаметр маточини | 16 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Leon, Octavia, New Beetle, A3, Bora, Golf |
| Тип | Вентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
- Ціна: 1 386 ₴
