
Прокладка головки блоку циліндрів (Elring) код 442.880
- Готово до відправки
- Код: 6900214923
2 070 ₴
1 449 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 442880 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 84.5 мм |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 0.337 мм |
| Проекція поршня до | 0.44 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i30, Carens, Tucson, I30, Pro Ceed, Santa Fe, Sportage, Ceed, Cerato, Magentis, Sonata, Elantra |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.2 мм |
| Товщина після затягування | 1.2 мм |
- Ціна: 1 449 ₴
