Подарунок

Колодки гальмівні MITSUBISHI GRANDIS, PAJERO II (V2_W, V4_W) задні (пр-во BREMBO) P 54 031
- Готово до відправки
- Код: 69001035048
1 990 ₴
1 393 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні MITSUBISHI GRANDIS, PAJERO II (V2_W, V4_W) задні (пр-во BREMBO) P 54 031»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P54031 |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 45 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Dodge, Fiat, Peugeot, Jeep, Chrysler, Lancia, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Patriot, Flavia, 4008, Compass, Avenger, Grandis, Sebring, Pajero, Outlander, C-Crosser, ASX, Endeavor, 4007, Caliber, Doblo, Lancer |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 91 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 111 мм |
- Ціна: 1 393 ₴

