Подарунок

Колодки гальмівні Mercedes C-CLASS W204 180-350 07-,GLK-CLASS200-350 08 - задні (Bosch) код 0 986 495 105
- Готово до відправки
- Код: 46351163566
1 790 ₴
1 253 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні Mercedes C-CLASS W204 180-350 07-,GLK-CLASS200-350 08 - задні (Bosch) код 0 986 495 105»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986495105 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 54.6 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16.7 мм |
| Ширина | 122.5 мм |
- Ціна: 1 253 ₴

