Подарунок

Колодки гальмівні CHEVROLET LACETTI задні (пр-во TRW) код GDB4178
- Готово до відправки
- Код: 6900328987
1 730 ₴
1 211 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні CHEVROLET LACETTI задні (пр-во TRW) код GDB4178»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB4178 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 38.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti, Gentra |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 14.6 мм |
| Ширина | 103.8 мм |
- Ціна: 1 211 ₴

