
Радіатор отопітеля CITROEN C4 (04-)/ PEUGEOT 307 (00-) (пр-во NRF) 54251
- Готово до відправки
- Код: 46131150260
1 930 ₴
1 351 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54251 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 35 мм |
| Довжина ядра радіатора | 245 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, C4 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
- Ціна: 1 351 ₴
