
Диск гальмівний PEUGEOT CITROEN BERLINGO, C3 передній (вир-во Bosch) 0 986 478 847
- Готово до відправки
- Код: 6900267680
1 810 ₴
1 267 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986478847 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 27.1 мм |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C2 Enterprise, C4 Cactus, C2, C-Elysee, C3, Partner, Berlingo |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 107.95 мм |
- Ціна: 1 267 ₴
