
Прокладка головки блоку FORD FOCUS, FIESTA 1.6 16V FYJA/FYJB/HWDA/HWDB 2003- (Elring) код 255.050
- Готово до відправки
- Код: 4610691452
1 960 ₴
1 372 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 255050 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 80 мм |
| Кількість шарів прокладки | 1 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | C-Max, C30, Fusion, Focus, Fiesta, V50, S40 |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.32 мм |
| Товщина після затягування | 0.32 мм |
- Ціна: 1 372 ₴
