
Радіатор пічки CITROEN JUMPER/ FIAT DUCATO (Van Wezel) код 73984
- Готово до відправки
- Код: 6900497313
1 710 ₴
1 197 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 73984 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Польща |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 16 мм |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Boxer, Jumper |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 194 мм |
- Ціна: 1 197 ₴
