Подарунок

Прокладка головки блоку VAG 1,2 TDI CFWA 2! 1,63 MM (вир-во Elring) 732.311
- Готово до відправки
- Код: 46101333677
1 960 ₴
1 372 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Прокладка головки блоку VAG 1,2 TDI CFWA 2! 1,63 MM (вир-во Elring) 732.311»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 732311 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 82 мм |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Проекція поршня від | 1.01 мм |
| Проекція поршня до | 1.1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Roomster, Fabia, Ibiza, Polo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.63 мм |
| Товщина після затягування | 1.63 мм |
- Ціна: 1 372 ₴

