
Колодки гальмівні TOYOTA AVENSIS/AVENSIS SW 1.6,1.8,2.0,2.0 D-4D,2.2 D-4D 09 - задні (пр-во Bosch) 0 986 494 403
- Готово до відправки
- Код: 4635925412
1 750 ₴
1 225 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986494403 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 49.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 109 мм |
- Ціна: 1 225 ₴
