
Фільтр паливний RENAULT FLUENCE, MEGANE III 1.5-2.0 DCI 08 - UFI код 24.113.00
- Готово до відправки
- Код: 69101287779
1 800 ₴
1 260 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2411300 |
| Виробник | UFI |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Висота | 146 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Megane, Fluence, Scenic, Grand Vitara |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 1 260 ₴
