
Ролик провідний RENAULT Ina код 532 0238 10
- Готово до відправки
- Код: 661044
1 510 ₴
1 057 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 532023810 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Країна виробник | Польща |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Express, PICK UP, 19, Rapid, Kangoo, Sport Spider, Clio, Megane, Solenza |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 30.8 мм |
- Ціна: 1 057 ₴
