Подарунок

Колодки гальмівні FORD TRANSIT (FD, FB, FS, FZ, FC) передні (пр-во LPR) 05P994
- Готово до відправки
- Код: 46351055917
1 400 ₴
980 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні FORD TRANSIT (FD, FB, FS, FZ, FC) передні (пр-во LPR) 05P994»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 05P994 |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 65 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 18.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 168.9 мм |
- Ціна: 980 ₴

