
Колодки гальмівні AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, LANCIA, PEUGEOT, SEAT, VW задні (пр-во Bosch) 0 986 424 559
- Готово до відправки
- Код: 6900268719
1 520 ₴
1 064 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986424559 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Польща |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 53 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Ford, Seat, Peugeot, Citroen, Lancia, Audi, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Galaxy, Sharan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 87.4 мм |
- Ціна: 1 064 ₴
