
Опора кульова NISSAN QASHQAI 07 - перед. міст з двох сторін Пр-во-MOOG код NI-BJ-4954
- Готово до відправки
- Код: 6929947091
990 ₴
693 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NIBJ4954 |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 41.07 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Розмір конуса | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail, Murano, Teana |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип кріплення | Під прес |
- Ціна: 693 ₴
