
Втулка балки OPEL ASTRA H, MERIVA B, ZAFIRA B 04 - зад. міст перед. (MEYLE) код 614 710 0000
- Готово до відправки
- Код: 46001180557
1 350 ₴
945 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 6147100000 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 88 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Meriva, Astra, Zafira, Zafira |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 945 ₴
