
Фільтр повітряний RENAULT LOGAN II, DUSTER II 0.9-1.2 TCE, 1.5 DCI 13- (пр-во KNECHT-MAHLE) LX3542
- Готово до відправки
- Код: 69001191709
840 ₴
588 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX3542 |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 77.1 мм |
| Довжина | 272.6 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Logan/Stepway, Clio, XRAY, Sandero, Dokker, Express, Vesta, Lodgy, Largus, Duster, Logan |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 124 мм |
- Ціна: 588 ₴
