
Фільтр повітряний HYUNDAI SANTA FE I 2.0-2.7 -06 (пр-во HENGST) E757L
- Немає в наявності
- Код: 69001844
730 ₴
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E757L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Magentis |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 730 ₴
