
Сайлентблок важеля AUDI Q7, PORSCHE CAYENNE, VW TOUAREG 02 - перед. міст низ (MEYLE) код 100 610 0011
- Готово до відправки
- Код: 46001180295
600 ₴
420 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 1006100011 |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 420 ₴
