
Сальник двигуна FRONT FIAT/RENAULT 8144.67 70x90x10 FPM B1BAVISLRDX7 (пр-во Corteco) 12014700B
- Готово до відправки
- Код: 4610150083
590 ₴
413 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014700B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Польща |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Fiat, Alfa Romeo, Iveco, Renault |
| Сумісність з моделлю | Ducato, Campagnola, AR 8, Master, AR 6, 132, Argenta, 131, Trafic, X90, Daily, X-90 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
- Ціна: 413 ₴
