
Колодки гальмівні задні Nissan INTERSTAR 1.9 TD-3.0 TD DCI 80-140 02-,Opel MOVANO,Renault MASTER III
- Готово до відправки
- Код: 5000-1453
1 000 ₴
700 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-1453 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 51.4 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano, Interstar |
| Товщина | 18.8 мм |
- Ціна: 700 ₴
