
Колодки гальмівні задні Nissan CUBE 1.6,1.5 DCI 09-,MURANO 3.5 05-,Qashqai 2.0, 2.0 DCI,1.5 DCI 1.6 06-
- Готово до відправки
- Код: 5000-1693
840 ₴
588 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-1693 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 38.2 мм |
| Довжина | 105.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Infiniti, Suzuki, Renault |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, G, Qashqai, Grand Vitara, FX, Ex, Koleos, Murano, Tiida, EX, Juke |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
- Ціна: 588 ₴
