
Колодки гальмівні задні Mitsubishi Outlander 2.0 2.4 4WD 03-, LANCER 1.3-2.0 03-;DODGE CALIBER 06-;JEEP
- Готово до відправки
- Код: 5000-1839
810 ₴
567 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-1839 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота внутрішньої накладки | 35.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 40 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Chrysler, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Outlander, Compass, Sebring, Patriot, Avenger, Lancer, Dodge |
| Товщина | 15.5 мм |
- Ціна: 567 ₴
