
Колодки гальмівні задні Mercedes 190, 200, 220, 230, 250, 260, 280, 300, C200, C220, E200
- Готово до відправки
- Код: 5000-0979
540 ₴
378 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-0979 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, C-Class, E200, 300C |
| Товщина | 15.5 мм |
- Ціна: 378 ₴
