Подарунок

Колодки гальмівні задні MB W124(E CLASS) 2.0,2.0 D,2.5 D,2.2,2.5 TD,3.0 D 85-95,W201(190)84-93,W202(C CLASS)
- Готово до відправки
- Код: 5000-0328
600 ₴
420 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні задні MB W124(E CLASS) 2.0,2.0 D,2.5 D,2.2,2.5 TD,3.0 D 85-95,W201(190)84-93,W202(C CLASS)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-0328 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 13.5 мм |
- Ціна: 420 ₴

