Подарунок

Сальник розподвалу Daewoo Lanos 1.6 16V, Chevrolet Aveo 1.6 16V, Lacetti 1.6 16V (42x56x7)
- Готово до відправки
- Код: 81-51109-20
290 ₴
203 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сальник розподвалу Daewoo Lanos 1.6 16V, Chevrolet Aveo 1.6 16V, Lacetti 1.6 16V (42x56x7)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-51109-20 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Ford, Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Sierra, Orion, Granada, Taunus, Escort, Transit, Aveo, Lacetti, Lanos |
- Ціна: 203 ₴


