
Сальник валу колінчастого Daewoo, Chevrolet Lacetti, Nubira, Leganza, Tacuma 1.8, 2.0 (31x50x8) перед
- Готово до відправки
- Код: 81-25516-10
390 ₴
273 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-25516-10 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel, Cadillac, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Astra, Kadett, Europa, Calibra, Vectra, Rezzo, Speedster, Captiva, Ascona, Leganza, Zafira, Nubira, Frontera, Zafira, Manta, Epica, Espero, Omega, Evanda, Lacetti, Tacuma |
- Ціна: 273 ₴

