
Сальник валу колінчастого ВАЗ 2108-12, 1117-19 передній, распредвала 2108-12, 28х42х7 мм
- Готово до відправки
- Код: 81-33653-10
100 ₴
70 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-33653-10 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 112, 2106, 111, 2108, 2105, 110 |
- Ціна: 70 ₴

