
Сальник валу колінчастого ВАЗ 2101-07 зад. 70х90х10 мм
- Готово до відправки
- Код: 81-15287-40
300 ₴
210 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81-15287-40 |
| Виробник | Victor Reinz |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daf, Renault, ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | Estafette, 10, 66, 55, 2101 |
- Ціна: 210 ₴

