Подарунок

Колодки гальмівні передні Daewoo Lanos 1.5, Sens, Matiz; Chery QQ 13"
- Готово до відправки
- Код: SP1086
790 ₴
553 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні передні Daewoo Lanos 1.5, Sens, Matiz; Chery QQ 13"»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1086 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
- Ціна: 553 ₴

