
Колодки гальмівні передні Chevrolet Lacetti, Tacuma; Daewoo Lanos 14", Nexia, Nubira (без дат. ізн.) диск
- Готово до відправки
- Код: SP1077
1 050 ₴
735 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1077 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 51.3 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Spark, Rezzo, Lacetti, Tacuma, Lanos, Nexia |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 143 мм |
- Ціна: 735 ₴
