
Колодки гальмівні передні Chevrolet Cruze R15", Orlando; Opel Astra 09-
- Готово до відправки
- Код: SP1362
1 340 ₴
938 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | sp1362 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 60.3 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo, Orlando, R15 |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина | 148 мм |
- Ціна: 938 ₴
