Подарунок

Колодки гальмівні задні Chevrolet Lacetti з 2004 до 2007 р,; Daewoo Nubira II, 1.4; 1.6; 1.8
- Готово до відправки
- Код: SP1160
960 ₴
672 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні задні Chevrolet Lacetti з 2004 до 2007 р,; Daewoo Nubira II, 1.4; 1.6; 1.8»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1160 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 38.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 104.5 мм |
- Ціна: 672 ₴


