
Колодки гальмівні задні Chevrolet Lacetti після 2007; Daewoo Nubira 1.6; 1.8; 2.0 05-
- Готово до відправки
- Код: SP1257
900 ₴
630 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1257 |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Висота | 39 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Товщина | 13.8 мм |
| Ширина | 103.9 мм |
- Ціна: 630 ₴

