
Колодки гальмівні передні Geely Emgrand EC7 Ferodo
- Готово до відправки
- Код: FDB1476
1 870 ₴
1 309 ₴
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB1476 |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота внутрішньої накладки | 57.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 156, Doblo, 307, Partner, GT, Xsara, 206, C3, C4, Berlingo, 1007, Xsara Picasso, 207 |
| Товщина | 19.3 мм |
| Ширина | 137 мм |
- Ціна: 1 309 ₴

