
Колодки гальмівні передні Renault Logan/Dacia 1.4-1.6 Ferodo
- Готово до відправки
- Код: FDB845
1 370 ₴/комплект
959 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB845 |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 65 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Megane, 1.1, Logan, Fuego, Rapid, Super 5, Solenza, Clio, Espace, Supernova, Sandero, Express, 19, 11, 21, 20, 25 |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 959 ₴/комплект
