
Колодки гальмівні передні Renault Logan/Dacia 1.4-1.6 Bosch
- Готово до відправки
- Код: BO 0986467720
1 350 ₴/комплект
945 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 467 720 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 64.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | 25, Super 5, Megane, 11, Largus, Logan, Clio, Rapid, 21, Fuego, 19, 1.1, Solenza, Espace, Sandero, 20 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 945 ₴/комплект
