Подарунок

Колодки гальмівні передні Renault Logan/Dacia 1.4-1.6 Profit
- Готово до відправки
- Код: 5000-0845
860 ₴/комплект
602 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні передні Renault Logan/Dacia 1.4-1.6 Profit»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-0845 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Megane, 1.1, Logan, Super 5, Clio, Sandero, 11, 19, 21, 25 |
| Товщина | 18 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 602 ₴/комплект

