
Колодки гальмівні задні Hyundai Santa Fe 00-; Sonata 98-; Getz 03-; Tucson 06-; KIA Sportage 06 - Ferodo
- Готово до відправки
- Код: FDB1606
2 000 ₴/комплект
1 400 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB1606 |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 41 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Highway, Tucson, Magentis, Opirus, Musso, Matrix, Santa Fe, Sonata, Getz |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 99 мм |
- Ціна: 1 400 ₴/комплект
