
Колодки гальмівні задні Seat Alhambra 00-; VW Sharan 00-; Transporter (T4) 90-03 Bosch
- Готово до відправки
- Код: BO 0986494051
2 210 ₴/комплект
1 547 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 051 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота зовнішньої накладки | 61.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | California, Transporter |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 547 ₴/комплект
