
Колодки гальмівні задні Seat Alhambra 00-; VW Sharan 00-; Transporter (T4) 90-03
- Готово до відправки
- Код: 5000-1482
1 060 ₴/комплект
742 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-1482 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 48.3 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Seat, Ford, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Transporter, Sharan, Galaxy |
| Товщина | 16.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 742 ₴/комплект
