
Колодки гальмівні передні Citroen Jumper 94-; Fiat Ducato 94-; Peugeot Boxer 94 - Remsa
- Готово до відправки
- Код: 0959.01
2 320 ₴/комплект
1 624 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0959.01 |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 69.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Довжина | 164.8 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Boxer, Ducato, Jumper |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
- Ціна: 1 624 ₴/комплект
