
Колодки гальмівні задні Mercedes Sprinter 903 95-; Volkswagen LT 28-46 99 - Bosch
- Готово до відправки
- Код: BO 0986424516
1 770 ₴/комплект
1 239 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 516 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 61.3 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, G-Class |
| Товщина | 17.6 мм |
| Ширина | 125.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Sprinter 903 |
| Марка | Mercedes |
- Ціна: 1 239 ₴/комплект
