
Колодки гальмівні задні Mitsubishi Carisma 00-; Colt 04-; Space Star 98 - Ferodo
- Готово до відправки
- Код: FDB1095
1 630 ₴/комплект
1 141 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FDB1095 |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 47 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Smart, Volvo, Proton |
| Сумісність з моделлю | Space Star, Impian, S40, Forfour, V40, Carisma, Colt |
| Товщина | 15.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 1 141 ₴/комплект
