
Колодки гальмівні задні Nissan 200ZX 81-; 280ZX 84-; Cedric 280C 84 - Bosch
- Готово до відправки
- Код: BO 0986494000
1 530 ₴/комплект
1 071 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 000 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 57.6 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | V-Class, V-class , Vito |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 63.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 200ZX |
- Ціна: 1 071 ₴/комплект
