
Колодки гальмівні передні Citroen Evasion 94-02; Fiat Ulusse 94-02; Peugeot 806 94-02 кераміка
- Немає в наявності
- Код: 5000-1000 C
2 170 ₴/комплект
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-1000 C |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Fiat, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Ulysse, Zeta |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Evasion |
- Ціна: 2 170 ₴/комплект
