Подарунок

Колодки гальмівні передні Citroen Jumper 94-01; Ducato 99-01; Boxer 94-99
- Готово до відправки
- Код: 5000-0968
1 320 ₴/комплект
924 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Колодки гальмівні передні Citroen Jumper 94-01; Ducato 99-01; Boxer 94-99»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-0968 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Товщина | 18.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 924 ₴/комплект

