
Колодки гальмівні передні Honda Civic 91-; Domani 92-
- Немає в наявності
- Код: 5000-0776
1 470 ₴/комплект
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-0776 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 138 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Товщина | 16.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
- Ціна: 1 470 ₴/комплект
