
Колодки гальмівні задні Mercedes 190-500, C180-280
- Готово до відправки
- Код: 5000-0693
790 ₴/комплект
553 ₴/комплект
-30%
+380 (96) 195-40-21
(Kyivstar)
- +380 (50) 583-81-51(Vodafone)
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| НАШІ ПЕРЕВАГИ: |
| Власний склад – гарантована наявність | Найкраща ціна - що є на українському ринку | Будь-який спосіб оплати, зручний для Вас |
При замовленні до 15:30 - відправлення цього ж дня | Оперативне виконання замовлень | Доставка в будь-який регіон України |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5000-0693 |
| Виробник | Profit |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class, 124 |
| Товщина | 15.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 150 |
| Марка | Mercedes |
- Ціна: 553 ₴/комплект
